Pharmanex Pro-B 30 kapslí

Doplněk stravy s bakterií Lactobacillus fermentum PCC

Lactobacillus Fermentum (PCC®) je považována za odolnou bakterii, která je schopná přežít v prostředí s nízkou hodnotou pH, jako je například náš trávící trakt. Tento potravinový doplněk obsahuje 2 miliardy těchto živých bakterií v jedné kapsli pro vaši střevní mikroflóru.

Prosím, mějte na paměti, že na některé evropské země se mohou vztahovat další specifická kritéria vyplývající z národní legislativy.

Pokud jsou tato kritéria stanovena, naleznete je na webové stránce obsahující specifika pro danou zemi v příslušném jazyce.

 
Čistá hmotnost10 g
standardní cena: 1 801 Kč –19 % 1 460 Kč 48,67 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení
Kód: 128583
Pharmanex Pro-B 30 kapslí
pharmanex pro b friendly bacteria capsule packshot (2)
1 801 Kč –19 %

Detailní popis produktu

Každodenní užívání

Užívejte jednu (1) kapsli denně během jídla a pití.

 

 

Detaily o výrobě/dovozci

Vyrobeno v USA.

NSE Products Europe BVBA, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgium

 

 

 

Složení

Plnidlo: Mikrokrystalická celulosa, Lactobacillus fermentum PCC 30–90 mg (min. 2 B cfu/kaps.), kapsle (hydroxypropyl metylcelulosa, želírující látky (karagenan, chlorid draselný)), protispékavá látka: mastné kyseliny, oxid křemičitý.

 

 

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Potravinový doplněk by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užívání tohoto produktu s lékařem.

Přípravek Pharmanex® Pro-B™ by měl být skladován při pokojové teplotě, mimo dosah tepla, světla a vlhkosti. Je-li to možné, doporučuje se skladování při teplotě do 20 °C.