Skinny girls Collagen Mořský kolagen s příchutí lesních jahod 30 sáčků

Bioaktivní hydrolyzovaný mořský COLLAGEN s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou. Zvyšuje elasticitu pleti, zpevňuje ji a hydratuje. Redukuje vrásky, regeneruje, a zpomaluje celý proces stárnutí. Kolagen dále zpevňuje nehty a vlasy a účinně redukuje celulitidu

649 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení
Kód: 0030
Skinny girls Collagen Mořský kolagen s příchutí lesních jahod 30 sáčků

Detailní popis produktu

COLLAGEN s příchutí lesních jahod, 30 sáčků

Toužíš po zdravé pleti a krásných vlasech? Na odpověď asi ani nemusíme čekat, protože ji sami dobře známe. Sáhni proto po kolagenu s příchutí lesních jahod, který promění tvá přání ve skutečnost. 

Každá chceme zůstat co nejdéle zdravá a krásná. Proto jsme ve Skinny girls neváhaly a pustily se do vývoje doplňku pro všechny ženy, které to vidí stejně. Výsledkem je bioaktivní hydrolyzovaný mořský COLLAGEN, který jsme doplnily o skvělou chuť lesních jahod. Věř nám, že líp už kolagen chutnat nemůže! 

Co je to kolagen a jak funguje v tvém těle?

Kolagen je základní stavební jednotkou pojivových tkání a tvoří přibližně čtvrtinu všech proteinů v našem těle. Má vliv například na správnou funkci srdce, svalů nebo kůže. Jedná se o látku, kterou si naše tělo samo produkuje.

S věkem ovšem dochází k úbytku kolagenu, a je tedy vhodné ho doplňovat. Pokud si teď říkáš, že to se děje opravdu až ve stáří, musíme tě zklamat. Množství kolagenu v organismu se začíná snižovat už před 30. narozeninami.

A proč je tedy kolagen pro naše tělo tak potřebný? Benefitů je hned několik. Kolagen například zvyšuje elasticitu pleti, zpevňuje ji a současně hydratuje. Díky tomu redukuje vrásky, regeneruje, a tedy zpomaluje celý proces stárnutí. S lepší elasticitou se pojí i další výhoda, která spočívá v účinné redukci celulitidy. Kolagen dále zpevňuje nehty a vlasy, snižuje hladinu cholesterolu a v neposlední řadě se stará o správnou funkci kloubů.

Čím tě Skinny girls COLLAGEN živí?

Jeden sáček Skinny girls COLLAGENu obsahuje 3 300 mg kolagenu, kyselinu hyaluronovou a vitamin C.

Co si pod tím představit?

  • Kolagen – benefity už znáš, takže jen doplníme, že jsme pro výrobu Skinny girls COLLAGENu použili 100% rybí hydrolyzovaný kolagen, se kterým tvé tělo může pracovat tak, jako by si ho samo vyrobilo.
  • Vitamin C – přispívá ke správné funkci imunitního systému, přirozené tvorbě kolagenu, zdravému vývoji kostí a zubů nebo k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Kyselina hyaluronová – přirozeně se vyskytuje v těle, kde se váže na kolagen a elastin. Ve spolupráci s těmito látkami poté přispívá k ohebnosti kloubů a pružnosti pleti.

Kdy a kolik COLLAGENu by sis měla dopřát?

Pro nejlepší účinek si dopřej jeden sáček kolagenu denně, který snadno rozpustíš ve sklenici vody. Díky skvělé příchuti lesních jahod nemusíš kolagen ochucovat ani rozpouštět ve slazených nápojích, aby sis na něm opravdu pochutnala. 

Jeden sáček obsahuje 3 300 mg kolagenu, což je přesně takové množství, jaké je tělo schopné efektivně zpracovat a využít. Proto není vhodné jakkoli překračovat doporučené denní dávkování.

Jak vypadá naše COLLAGENové balení?

Krásně! Vše posíláme úhledně zabalené a voňavé.

 Obsah balení: 30 sáčků.

Obsah sáčku: Collagen 3300 mg, 100 mg kyselina hyaluronová, 200 mg vitamin C, přírodní aroma lesní jahoda, sukralóza, přírodní konzervant (kyselina citronová) 

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy jen po konzultaci s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU pro Skinny girls s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potravinové doplňky
Země původu: Česko
Obsah balení: 30 sáčků