TR90 Complex C 90 kapslí

Potravinový doplněk s rostlinnými výtažky

 

 Ať preferujete užívání v rámci programu zdravé životosprávy TR90 Wellbeing Programme nebo samostatně, tento višňový doplněk stravy v sobě kombinuje výhody prášku z višně obecné (Prunus cerasus) s účinky kakaa a granátového jablka.

 

Complex C je dostupný ve formě praktických kapslí, takže se jedná o snadný a pohodlný způsob, jak si dopřát si tuto zázračnou složku. Žádné skvrny od šťávy připravované ve spěchu ani potřeba pít kyselou višňovou šťávu dvakrát denně! Jednoduše si jej vezměte s sebou, ať máte namířeno kamkoli, a třikrát denně jej chvilku před jídlem zapijte sklenicí vody – proč k tomu nepoužít své pouzdro na tabletky Pharmanex? 

 

Myslete na ně jako na třešničku na dortu svého každodenního jídla!

 

Prosím, mějte na paměti, že na některé evropské země se mohou vztahovat další specifická kritéria vyplývající z národní legislativy. Jsou-li tato kritéria stanovena, naleznete je v části tohoto dokumentu obsahující specifika pro danou zemi v příslušném jazyce.

 

Čistá hmotnost52 g
standardní cena: 4 049 Kč –19 % 3 290 Kč
Dostupnost: Doručení 6-10 dnů
Můžeme doručit do:
6.10.2022
Kód: 128556
TR90 Complex C 90 kapslí
pharmanex tr90 complex c sour cherry supplement packshot (5)
4 049 Kč –19 %

Detailní popis produktu

Proč používat doplňky stravy?

Vést zdravý životní styl s sebou přináší mnoho benefitů pro zdraví - to vás asi nepřekvapí, že? Ale jak toho docílit?
Abychom žili opravdu zdravě, musíme dbát na dostatek spánku každou noc a dodržovat vyváženou stravu. Ta by měla být plná funkčních potravin, které dodávají energii, minerální látky a živiny, které všichni potřebujeme, aby naše tělo dokázalo celý den fungovat.
Třebaže je důležité si uvědomit, že doplňky by nikdy neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy, mohou určitě zdravou stravu podpořit.
TR90 Complex C je právě takovým doplňkem.

Co v sobě skrývá?

Klíčovou složkou v TR90 Complex C je výtažek z višně Montmorency, známé také jako višeň obecná (Prunus cerasus). Stejně jako by některá smoothies mohla začínat koncentrovanou třešňovou šťávou, zahrnuli jsme do každé kapsle Complex C práškový výtažek z tohoto úžasného ovoce.

Ingredience

Prášek z kakaového bobu (Theobroma cacao L.), (750 mg/3 kapsle), prášek z plodů višně (Prunus cerasus L.), (300 mg/3 kapsle), kapsle (želatina), výtažek z plodu granátového jablka (Punica granatum L.) (250 mg/3 kapsle), plnidlo: mikrokrystalická celulosa, protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý)

Denní použití

Užívejte jednu (1) kapsli třikrát (3x) denně. Užívejte nejlépe 15 – 20 minut před jídlem, zapíjejte velkým množstvím vody.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem.

Detaily o výrobě/dovozci

Vyrobeno v USA.
NSE Products Europe BV, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ze skromných začátků v roce 1984 v USA ve státu Utah se Nu Skin rozrostla v jednu z největších společností zabývajících se přímým prodejem na světě. Za tu dobu jsme neztratili základní hodnoty, na kterých byla společnost založena. Po více než 30 let nás duch inovací a touha zlepšovat životy pohánějí do stále větších výšin a přitahují tisíce stejně smýšlejících lidí, kteří se připojují se k našemu týmu.

Podobné produkty

pharmanex r2 day vitality dietary supplement packshot (1)
1 690 Kč
Doručení 6-10 dnů

Doplněk stravy s rostlinnými výtažky   Tento doplněk stravy obsahuje zázračnou směs ingrediencí, mezi nimi například ženšen pravý. Ženšen zlepšuje tyto...

Kód: 128592
pharmanex r2 night immune system supplement packshot (1)
1 590 Kč
Doručení 6-10 dnů

Doplněk stravy s rostlinnými výtažky     Tento doplněk stravy obsahuje selen, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. R² Night můžete...

Kód: 128589
ReishiMax GLp 60 kapslí
2 490 Kč
Doručení 6-10 dnů

Doplněk stravy s výtažkem z hub Reishi  Reishi je dřevokazná houba, která stupňovitě obrůstá kmeny stromů a pařezy. Ve starých čínských textech je vysoce ceněnou...

Kód: 128574
pharmanex tegreen 30 green tea supplement packshot (2)
950 Kč
Doručení 6-10 dnů

Doplněk stravy s rostlinnými výtažky Šálek dobrého čaje milujeme snad my všichni. Zelený čaj lidstvo konzumuje již po staletí a je důležitou součástí kultur po...

Kód: 128565
pharmanex bone formula bone health supplement packshot (2)
1 340 Kč
Doručení 6-10 dnů

Vápník potřebujete k posílení vašich kostí a vitamín D k tomu, aby vašemu tělu pomohl vápník vstřebávat. Podle výzkumů může vitamín D doplňovat dietu o další výživové...

Kód: 128580
MarineOmega
1 190 Kč
Doručení 6-10 dnů

Doplněk stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin   Marine Omega je potravinový doplněk s bohatým obsahem mastných kyselin omega-3, konkrétně s kyselinou...

Kód: 128553