Coach dámská kabelka crossbody kožená krémová

Dámská kožená crossbody kabelka značky Coach New York krémové barvě.

standardní cena: 11 700 Kč –41 % 6 890 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení
Kód: CCH1
Coach dámská kabelka crossbody kožená krémová
CCH1 Coach dámská kožená crossbody kabelka krémová (1)
11 700 Kč –41 %

Detailní popis produktu

Dámská kožená crossbody kabelka značky Coach New York krémové barvě. Kabelka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, na přední straně je vytlačeno do kůže typické logo značky - koně a kočár. Hlavní zapínaní je na magnet, jedna volná kapsa z vnější strany, uvnitř jedna volná přihrádka a jedna volná kapsa. Součástí je nastavitelný dlouhý popruh, který lze pomocí karabinek i od kabelky odepnout. Veškeré kovové detaily jsou ve zlaté barvě s rytinami názvu značky.

Materiál: kůže, textil, kov

Coach New York – originální americký módní dům zaměřený na luxusní kožené doplňky byl založen v roce 1941 v srdci Manhattanu. Ze skromné malé rodinné dílny v New Yorku Caoch vyrostl do ikonické globální livestylové značky s konceptem nabízejícím bezchybnou kvalitu, řemeslné zpracování a design.

Na počátku historie značky Coach se zakladatel Miles Cahn inspiroval typickou americkou tradicí – baseballem a s ním spojenou obnošenou baseballovou rukavicí měkkou na dotek, která v průběhu času získává svou nezaměnitelnou patinu a krásu. Tento duch i dnes značku inspiruje a ovlivňuje každý její kreativní krok.

Od roku 2013 pod vedením Výkonného kreativního ředitele Stuarta Veverse se Coach v mnoha ohledech vrátil ke svým kořenům s novou interpretací moderního luxusu. Styl je více než postoj, je vyjádřením autenticity, kreativity a individuality. Stuart Vevers vložil do značky dávku modernosti a drzosti, přestože stále zachovává podstatu a zakladatelské hodnoty značky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky
Barva: Krémová
Barva kování: Zlaté kování
Materiál: Kůže, Textil
Pohlaví: Ženy
Vzor: S nápisem, Se vzorem
Země původu: USA
Rozměry: 20 cm (délka), 15 cm (výška), 9 cm (hloubka)